Comfort Zone Skin Regimen Microalgae essence 100 ml
Comfort Zone Skin Regimen Microalgae essence 100 ml
Comfort Zone Skin Regimen Microalgae essence 100 ml
Comfort Zone Skin Regimen Microalgae essence 100 ml

Comfort Zone Skin Regimen Microalgae essence 100 ml

1 397 Kč
 

Comfort Zone Skin Regimen Microalgae Essence 100 ml

Popis:

Vysoce koncentrované tonikum obnovující vitalitu a hydrataci pleti zmírňuje nežádoucí účinky hektického životního stylu, stresu a dehydratace způsobené změnami teplot, klimatizací nebo cestováním. Obsahuje 7 základních slože NMF (natural moisturizing factor, přírodní hydratační faktor), energizující jednobuněčné microalgae a Longevity Complex™. Přírodní aroma pro zklidnění mysli i těla. Vhodné pro každodenní ošetření po čištění pleti. 94,8% složek přírodního původu. Chladivá textura.

Vyrobeno v Itálii energií z obnovitelných zdrojů.

Aktivní složky:

Longevity Complex™ Bobule Maqui, špenát, divoké indigo, jednobuněčné microalgae (Euglena Gracilis).

Návod na použití:

Vymáčkněte 2 pumpičky přípravku do dlaně. Prohřejte v dlaních a vdechujte vůni. Jemným tlakem vmasírujte do pleti od středu obličeje směrem ven a od brady směrem vzhůru až do úplného vstřebání.

Typ pleti: Doporučeno pro pleť vystavenou stresu, dehydrataci, se sklonem k předčasnému stárnutí.

Objem: 100 ml.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10%!

3 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.