Comfort Zone Hydramemory eye gel 15 ml

Hydramemory eye gel 15 ml

752 Kč

Oční hydratační gel bohatý na polyfenoly okamžitě eliminuje vzhled unavených očí, otoků a tmavých kruhů.

 

Hydramemory eye gel 15 ml

Popis:

Ideální při častém používání počítače, pro nositele kontaktních čoček, při nedostatečném spánku, pro prevenci vzniku vrásek. Dokonalá krása, která je vždy při Vás!

Aktivní složky:

- Extrakt středomořského jablka: antioxidační účinek

- Směs přírodních výtažků z jablka, šňůry a vodního melounu: zaručuje dvojitou hydrataci

Použití:

Aplikujte ráno a večer. V případě potřeby opakujte aplikaci během dne.

Objem: 15 ml.

3 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.