Hydramemory Hydramask

Comfort Zone Hydramemory Hydramask 50 ml

959 Kč
 

Comfort Zone Hydramemory Hydramask 50 ml

Popis:

Bohatá jemná maska, která obnovuje stav pleti. Svým jedinečným složením docílíme perfektně hydratované pleti během několika okamžiků. Díky inovačnímu složení tato maska obnovuje vodní rovnováhu v epidermis a udržuje mladistvý vzhled pleti.

Aktivní složky:

Trehalóza, výtažky z baobabu, kyselina hyaluronová, rýžový a jojobový olej.

Typ pleti:

Všechny typy pleti.

Použití:

Necháme působit 5-10 minut, poté opláchneme, nebo můžeme nechat působit přes noc.

Objem: 50 ml.

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.