Comfort Zone Hydramemory Essence 100ml
Comfort Zone Hydramemory Essence 100ml
Comfort Zone Hydramemory Essence 100ml
Comfort Zone Hydramemory Essence 100ml

Comfort Zone Hydramemory Essence 100 ml

1 314 Kč
 

Comfort Zone Hydramemory Essence 100ml

Popis:

Intenzivní koncentrovaný, neparfemovaný roztok s obsahem 11 hydratačních složek na přírodní bázi. Pro efektivní doplnění přirozeného hydratačního faktoru pleti. Okamžitá hydratační aktivita také maximalizuje efektivitu produktů, které jsou aplikovány poté. Pleť je po nanesení okamžitě hydratovaná a zářivá. Esence je lehká jako toner, ale účinná jako sérum. Tato hydratační voda je základem při znovu získání vyváženého stavu hydratace.

Použití:

Aplikujte ráno a večer na čistou pleť a jemně vklepejte bříšky prstů. Následně použijte sérum.

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.