Comfort Zone Aftersun Face Cream 60ml
Comfort Zone Sun Soul
Comfort Zone Aftersun Face Cream 60ml
Comfort Zone Sun Soul

Comfort Zone Sun Soul Aftersun Face Cream 60 ml

653 Kč

Omlazující krémová péče pro pokožku po opalování.

Akce! Při nákupu nad 1 000Kč Vám vrátíme 10%!

 

Comfort Zone Aftersun Face Cream 60ml

Popis:

Krém na obličej po opalování pomáhá napravit a revitalizovat pleť po slunění. Obohacen o omlazující, zklidňující a zjemňující aktivní složky efektivně obnovuje hydrataci pleti. Vhodné pro všechny typy pleti po vystavení slunečním paprskům.

Použití:

Aplikujte velkoryse na tvář a vmasírujte až do úplného vstřebání.

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.