Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream SPF 50+ 200ml
Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream
Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream SPF 50+ 200ml
Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream

Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream SPF 50+ 200 ml

818 Kč

Omlazující ochranný krém na obličej i tělo na opalování.

Akce! Při nákupu nad 1 000Kč Vám vrátíme 10%!

 

Comfort Zone Sun Soul Face&Body Cream SPF 50+ 200ml

Popis:

Vysoká UVA a UVB ochrana spojená s omlazujícím složením zachovává krásnou, mladistvou pleť a chrání před vznikem pigmentací. Ultralehká textura DRY TOUCH umožňuje rychlé vstřebání bez mastného filmu a snadnou aplikaci.

Typ pleti:

Vhodný pro světlé odstíny pleti, pro první dny letní sezóny a pro ty, kteří se jednoduše spálí a kterým se po vystavení pokožky slunečnímu záření tvoří pigmentové skvrny. Produkt je také ideální pro ty, kteří jsou vystaveni slunci delší dobu.

Použití:

Aplikujte velkoryse na obličej a tělo před vystavením pleti slunečnímu záření. Aplikaci často opakujte, zvláště po otření ručníkem, plavání, nebo nadměrnému pocení.

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.