Comfort Zone Skin Regimen Hydra Fluid 50 ml

Popis:

Krémový fluid s lehkou gelovou texturou, který hydratuje a chrání pokožku před vnějšími vlivy. Pleť zanechává vláčnou a hydratovanou bez mastného filmu. Díky uklidňujícím vlastnostem extraktu z tasmánského pepře je ideální po holení pro uklidnění podrážděné pokožky. Přírodní parfemace s aromatickými bylinkami pro příjemný osvěžující pocit na mysli i na pokožce.

Vyrobeno v Itálii energií z obnovitelných zdrojů. Bez silikonů. Bez syntetické vůně. Žádné SLES, žádné SLS. 93% složek přírodního původu.

Návod na použití:

Malé množství produktu nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje.

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti zvláště kombinovanou a mastnou pokožku.

Objem: 50 ml.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 10 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.