Comfort Zone Skin Regimen Enzymatic Powder 55 g

Popis:

Transformační pudrový produkt, který se po smíchání s vodou změní v krémovou exfoliační pěnu vhodnou k čištění pokožky obličeje. Šetrnější alternativa k chemickým produktům, která jemně odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky a zanechává pleť jemnou, hladkou a projasněnou. Složení obsahující chlorellu a výtažky z papáji pro detoxikaci a rýžový škrob pro absorbci a odstranění přebytečné mastnoty. Bez silikonů. Bez konzervačních látek. Žádná přidaná vůně. Žádné SLES, žádné SLS. 64% složek přírodního původu.

Návod na použití:

Malé množství produktu smíchejte s trochou vody a krémovou pěnou poté krouživými pohyby vyčistěte pleť. Používejte jednou až dvakrát týdně.

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti zvláště zašedlou a mastnou pokožku.

Objem: 55 g.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.