Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml
Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml
Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml
Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml

Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml

1 198 Kč
 

Comfort Zone Skin Regimen Urban Shield SPF30 40 ml

Popis:

Sjednocující prozařující ochranný fluid s UVA/UVB a ochranou před znečišťujícími vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje výtažek z pampelišky a Longevity Complex™ komplex dlouhověkosti, chrání pleť proti vlivu stresu a hektického městského životního stylu, který pokožku zatěžuje jemnými prachovými částicemi a těžkými kovy, které přispívají k předčasnému stárnutí pleti. Lehká a nemastící textura přípravku umožňuje jeho aplikaci po pleťovém krému bezprostředně před nanesením make-upu, samostatně pro kombinovaný typ pleti nebo v horkém a vlhkém počasí. 63,8% složek přírodního původu. Bez obsahu silikonů. Bez přidaných aromat.

Vyrobeno v Itálii energií z obnovitelných zdrojů.

Aktivní složky:

Pampeliškový extrakt, Longevity Complex™ maqui bobule, špenát, divoké indigo.

Návod na použití:

Aplikujte v tenké vrstvě po nanesení krému. Vmasírujte do úplného vstřebání produktu.

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti.

Objem: 40 ml.

Akce! Při nákupu nad 1000 Kč Vám vrátíme 15 %!

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.