• Nový
Comfort Zone Body Strategist Attack...

Comfort Zone Body Strategist Attack Serum 30 ml

1 380 Kč

Intenzivní sérum ke zvýšení aktivity spalování tuků

 

Comfort Zone Body Strategist Attack Serum 30 ml

Popis:

Má ultra lehkou a dobře vstřebatelnou texturu. Klinické testy prokázaly, že zmenšuje tělesný obvod a viditelně snižuje příznaky celulitidy. Funguje v synergii s Cream Gelem a Thermo Creamem.

Aktivní složky:

ČISTÝ KOFEIN 1,5% - zvyšuje bazální metabolismus, mobilizuje triglyceridy a přeměňuje na volné mastné kyseliny

KARNITINE - působí jako nosič a umožňuje mastným kyselinám vstoupit do mitochondrií, kde jsou spotřebovány k výrobě energie

EXTRAKT Z ČERVENÉHO PEPŘE - inhibuje zrání mladých adipocitů na zralé adipocity = malé tukové buňky jsou přístupnější pro lipolýzu, stimuluje lypolisis, snižuje celkové ukládání tuků v tukové tkáni

93,6% složek je přírodního původu

Použití:

Aplikujte na pokožku krouživou masáží dokud se zcela nevstřebá.

Objem: 30 ml

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

Produkt zatím nemá žádné recenze

Hodnocení Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt byl přidán do seznamu přání

Tento web používá cookies

Cookies používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze našeho provozu. Sdílíme také informace o vašem používání našich stránek s našimi sociálními partnery, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili z vašeho využívání jejich služeb.