Comfort Zone Body Strategist Contour...

Comfort Zone Body Strategist Contour Cream 200 ml

1 223 Kč

Hydratační a tonizační krém

 

Comfort Zone Body Strategist Contour Cream 200 ml

Popis:

Pokožka je okamžitě hladká a hebká. Lehká hydratační struktura. Vysoký definition komplex. 97% žen považuje pokožku okamžitě měkkou a hladkou. Zlepšení kompaktnosti pokožky.

Aktivní složky:

METHYL LAKTÁT - podporuje vazální aktivaci a zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje okamžitý pocit kompaktnosti pokožky

ACMELA OLERACEA EXTRACT - olejový extrakt bohatý na alkylamidy z květu rostliny zvané Paracress, pěstované na Madagaskaru v Jižní Africe

94,4% složek původního původu

Použití:

Aplikujte na pokožku pomocí kroužkové masáže dokud se zcela nevstřebá.

Objem: 200 ml

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.