Comfort Zone Tranquillity Spray 200ml
Comfort Zone Tranquillity Spray 200ml
Comfort Zone Tranquillity Spray 200ml
Comfort Zone Tranquillity Spray 200ml

Comfort Zone Tranquillity Spray 200 ml

1 149 Kč

Interiérový spray s aromaterapeutickou relaxační vůní.

 

Comfort Zone Tranquallity Spray 200ml

Popis:

Jemná květinová vůně s tóny sladkého pomeranče a cedrového dřeva, která je charakteristická pro aromaterapeutickou uvolňující řadu Tranquillity, je nyní dostupná i ve formě spreje. Díky němu lze navodit příjemnou atmosféru kdykoli a kdekoli. Zároveň je také vhodným dárkem, pro vaše blízké.

Objem: 200 ml

5 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.