Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60 ml
Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60 ml
Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60 ml
Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60 ml

Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60ml

1 438 Kč
 

Comfort Zone Hydramemory Cream Gel 24H 60 ml

Popis:

Tento krém gelového charakteru vyznačující se lehkou sametovou texturou je výsledkem prvotřídní rovnováhy mezi lehkými a těžkými estery, které zajišťují hydrataci bez jakéhokoli zatížení pokožky. Z tohoto důvodu je tento produkt vhodný jak pro ženy tak pro muže, do mírného i horkého podnebí a pro normálně dehydratovanou pokožku. Speciální složení neucpává póry a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci pro dehydratovanou pleť.

Aktivní složky:

Trehalóza - schopnost produkovat vodu, Výtažky z baobabu - udržuje hydrataci v buňkách, Kyselina hyaluronová - obsahuje molekuly, na které se váže voda.

Typ pleti:

Všechny typy pleti.

Použití:

Naneseme tenkou vrstvu gelu, jemně promasírujeme pokožku prsty a opláchneme vodou.

Objem: 50 ml.

4 ks

Kosmetika ComfortZone je komplexní lázeňský projekt, vyvinutý italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. Přesvedčil svět o své kvalitě získáním ocenění "Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006, 2008 a 2015".

Jedná se o ucelený koncept luxusní péče počínaje produkty, přístroji a příslušenstvím k profesionální péči, designem interiéru, až po odborné zaškolení personálu. Značka pochází z Itálie, v Parmě probíhá veškerá výroba v ekologickém provozu s certifikátem Zero Impact, s energií od LifeGate Energy. Dnes se používá v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve čtyřiceti zemích světa. V mezinárodní spolupráci vystupují například Sheraton, Four Seasons, Grand Hyatt, Hilton a Intercontinental.

Se značkou [comfort zone] můžete zákaznicím a zákazníkům Vašeho kosmetického salonu nabídnout širokou škálu ošetření obličeje a těla zaměřenou na rychlý, intenzivní výsledek spojený s dokonale relaxačním prožitkem pro pocit naprosté krásy (omlazení, zmírnění citlivosti, zeštíhlení, minimalizace strií, atd) ale i masážní rituály a zábaly pro jedinečnou lázeňskou relaxaci.

No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.