SOTHYS Fluide hydra-matité 50ml

SOTHYS Fluide hydra-matité 50 ml

822 Kč

Hydratační a matující fluid.

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

 

SOTHYS Fluide hydra-matité 50 ml

Popis:

Lehký gel, který osvěžuje, zvláčňuje, chrání a dodává pleti matný vzhled. Absorbuje a reguluje přebytek kožního mazu. Denní a noční péče.

Aktivní složky:

Absorpční pudry, mandlový protein, kvasnice (provitamin B5), vitaminy B6, B3, H

Typ pleti:

Mastná, smíšená a problematická pleť

Použití:

Aplikujte ráno a/nebo večer, závislé od potřeby pleti. Aplikujte na perfektně čistou pleť. Rozetřete krém malými doteky na tvář a nechejte proniknout lehkou masáží pomocí konečků prstů.

Objem: 50 ml

4 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.