SOTHYS Masque hydratant eclat 50 ml

SOTHYS Masque hydratant eclat 50 ml

1 066 Kč

Hydratační a rozjasňující maska

Akce! Při nákupu nad 1 000 Kč Vám vrátíme 10%!

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 10% 213 Kč
 

SOTHYS Masque hydratant eclat 50 ml

Popis:

Rozjasňující maska dodává pokožce pocit hydratace, ozdravuje ji a osvěžuje, a to díky síle z březové mízy. Hydratační a výživné složky pomáhají redukovat známky stárnutí. Pokožka je dokonale hydratovaná, vyživená a zářivá.

Aktivní složky:

certifikovaná organická březová míza (sbíraná ručně), certifikovaný organický glycerin ze sójových zrn, polysacharidy získané bakteriální fermentací

99% přírodních látek, 24% pochází z organického zemědělství

Typ pleti:

Všechny typy pleti

Použití:

Naneste tenkou vrstvu na čistou pleť a nechte působit po dobu 10 minut, poté opláchněte. Apllikujte doporučený krém Sothys. Pro použití přes noc naneste tenkou vrstvu na obličej, nechte působit 10 minut a poté vmasírujte přebytečný produkt.

Objem: 50 ml

Certifikováno ecocertifikátem ECOCERT podle mezinárodních standardů COSMOS ORGANIC.

Veganský produkt

5 ks

Značka SOTHYS vstoupila do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů krásy.

Srávila pět let ve Francii, kde se zapsala do rejstříku firem, které hledaly obchodní zastoupení pro ČR. Na konkurzu firmy SOTHYS Paris suverénně zvítězila díky studii, která nejvíce odpovídala filozofii firmy SOTHYS Paris. Celosvětového uznání dosáhla Mgr. Taťána Zajarošová na 5. celosvětovém kongresu firmy SOTHYS Paris v Miami v roce 1997, kde se sjelo 60 nejlepších zástupců světa. Převzala ocenění za nejlepšího odběratele „východní Evropy“.

V současné době pracuje v České republice  se značkou SOTHYS Paris as190 partnerů firmy ELEGANCE s.r.o.,mezi nimiž jsou zastoupeny nejen salony krásy, ale také wellness hotely, lázně či spa centra. Výrobky SOTHYS Paris jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, tím je tak vždy zajištěno jejich odborné použití a klientovi zaručena maximální účinnost a kvalita

No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání
Product added to compare.